Kategoriler
MARKALAR
Ürün Özellikleri
Motor Markası
Modeli
Renk
Fiyat Aralığı
MONDIALTouring Yedek Parça
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 71 Ürün

Touring Yedek Parça

CG Yedek Parça


CG motosikletler uzun yıllardır üretilen ve oldukça fazla tercih edilen motosiklet gruplarından birisidir. CG, Commuter General kelimelerinin kısaltması olup genel ulaşım aracı manasında kullanılır. İlk olarak 1976 yılında Honda markası tarafından çıkarılan CG model motosiklet yıllar içinde hem Honda ile yenilenerek üretilmeye devam etmiş hem de diğer pek çok motosiklet üreticisi benzer konseptte motosikletler üretmiştir.

Pek çok farklı markanın CG serisi olmakla birlikte bu motorların neredeyse tamamı en çok tercih edilen motosiklet modelleri arasında yer almaktadır. Sadece motor olarak değil, bunun yanında yedek parça alanında da böyle bir kategori oluşmuş, CG yedek parça çeşitleri kullanıcılara sunulmuştur. Sayfamızda CG segment motosikletleriniz için ihtiyacınız olan hemen bütün yedek parçaları bulabilir, rahatça inceleyebilir, detaylarını öğrenebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

CG Yedek Parça Çeşitleri

CG yedek parçaçeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Tek yapmanız gereken hangi yedek parça grubuna ihtiyacınızın olduğuna karar vermek. Sayfamızda tercihinize açılan bazı CG yedek parça grupları şunlardır:

·         CG aksesuar çeşitleri,

·         Benzin deposu parçaları,

·         Elektrik grupları,

·         Gidon grupları,

·         Motor aksamları,

·         Kaporta aksamları,

·         Egzoz parçaları,

·         Filtre çeşitleri,

·         Halat ve zincir çeşitleri,

·         Aydınlatma parçaları,

·         Jant çeşitleri,

·         Lastik çeşitleri vd.

Sayfamızda yer alan CG yedek parça gruplarının her birisi altında yüzlerce yedek parça bulunmaktadır ve her birisi CG segment motosikletinizin en temel ihtiyaçlarını karşılamanıza, tarzınıza uygun modifiye etmenize fırsat verecek zenginliğe sahiptir.

En Çok Tercih Edilen CG Yedek Parçaları

CG yedek parça çeşitlerinin en büyük özelliği bu segmentteki motosikletlerin hemen tamamında benzer parçaların kullanılmasıdır. Bu yüzden seçim yaparken doğrudan markaya özel üretilen ye

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?