MondialTouring Yedek Parça
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 20 Ürün

CG Yedek Parça

CG motosikletler uzun yıllardır üretilen ve oldukça fazla tercih edilen motosiklet gruplarından birisidir. CG, Commuter General kelimelerinin kısaltması olup genel ulaşım aracı manasında kullanılır. İlk olarak 1976 yılında Honda markası tarafından çıkarılan CG model motosiklet yıllar içinde hem Honda ile yenilenerek üretilmeye devam etmiş hem de diğer pek çok motosiklet üreticisi benzer konseptte motosikletler üretmiştir.

Pek çok farklı markanın CG serisi olmakla birlikte bu motorların neredeyse tamamı en çok tercih edilen motosiklet modelleri arasında yer almaktadır. Sadece motor olarak değil, bunun yanında yedek parça alanında da böyle bir kategori oluşmuş, CG yedek parça çeşitleri kullanıcılara sunulmuştur. Sayfamızda CG segment motosikletleriniz için ihtiyacınız olan hemen bütün yedek parçaları bulabilir, rahatça inceleyebilir, detaylarını öğrenebilir ve online sipariş verebilirsiniz.

CG Yedek Parça Çeşitleri

CG yedek parçaçeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Tek yapmanız gereken hangi yedek parça grubuna ihtiyacınızın olduğuna karar vermek. Sayfamızda tercihinize açılan bazı CG yedek parça grupları şunlardır:

·         CG aksesuar çeşitleri,

·         Benzin deposu parçaları,

·         Elektrik grupları,

·         Gidon grupları,

·         Motor aksamları,

·         Kaporta aksamları,

·         Egzoz parçaları,

·         Filtre çeşitleri,

·         Halat ve zincir çeşitleri,

·         Aydınlatma parçaları,

·         Jant çeşitleri,

·         Lastik çeşitleri vd.

Sayfamızda yer alan CG yedek parça gruplarının her birisi altında yüzlerce yedek parça bulunmaktadır ve her birisi CG segment motosikletinizin en temel ihtiyaçlarını karşılamanıza, tarzınıza uygun modifiye etmenize fırsat verecek zenginliğe sahiptir.

En Çok Tercih Edilen CG Yedek Parçaları

CG yedek parça çeşitlerinin en büyük özelliği bu segmentteki motosikletlerin hemen tamamında benzer parçaların kullanılmasıdır. Bu yüzden seçim yaparken doğrudan markaya özel üretilen yedek parçalar arasında seçim yapabileceğiniz gibi doğrudan CG yedek parça olarak da seçiminizi yapabilirsiniz.

CG yedek parçaları arasında seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Bunların başında güvenlik gelir. Kısa ya da uzun mesafede, şehir içinde ya da şehirler arası fark etmeksizin motosikletlerinizle seyahat ederken öncelik güvenliktir. Hem sizin hem de diğer sürücülerin can ve mal güvenliği için motosikletinizin tamamen güvenli parçalarla donatılmış olması, en ufak bir güvenlik riski oluşturmaması gerekir. Bu yüzden de tercih edeceğiniz bütün yedek parçaların kurallara uygun, motorunuzun özellikleriyle uyumlu, can ve mal güvenliği için risksiz olması gerekir.

Yedek parçaların her biri motorların orijinaline uygun olmalıdır. Mesela arka bagaj ve yan basamak seti çeşitli tasarımlarda ve modellerde olabilir. Seçim yaparken mutlaka motorunuzun modeline uyumlu olanı seçmelisiniz. Aksi taktirde bağlantılarını tam yapamama, seleden çok yukarıda olma, yere çok yakın olma, sürücüyü rahatsız edecek düzeyde bulunma, ayak pedallarını kullanımı engelleme gibi çeşitli zafiyetler doğurabilir. Bunların her birisi de güvenlik riski demektir.

Bir diğer detay kalitedir. CG grubundaki motorlar konfor, pratiklik ve tasarruf odaklıdır. Bu sebeple her zaman, her yerde kullanılabilecek, uzun yıllar verim alınabilecek motorlardır. Yedek parçaların materyal ve tasarım olarak kaliteli olmaları, yoğun kullanımda dahi uzun yıllar dayanabilecek, performans odaklı olmaları gerekir. Sayfamızda yer alan CG yedek parça çeşitlerinin tamamı birinci sınıf kalitede, orijinal ve garantili parçalardır. Aynı zamanda estetik detaylara sahip olmaları nedeniyle motorlarınızı çok daha şık, çok daha karizmatik gösterecek zenginliktedirler.

CG Yedek Parça Fiyatları

CG yedek parçafiyatları parçanın türüne, markasına ve modeline göre değişir. Bazı yedek parça gruplarının fiyatları kimilerine göre daha yüksektir. Bununla birlikte aydınlatma ürünlerinin, aksesuar çeşitlerinin fiyatları diğerlerine kıyasla daha uygun olabilmektedir.

Yukarda belirttiğimiz gibi yedek parça seçiminde önceliğin güvenlik ve kalite olması, sadece daha ucuz olduğu için yedek parça seçiminin ucuzdan yana yapılmaması gerekir. Tek kriteriniz fiyatlandırma olursa motorunuzun güvenliğini riske atabilir, fonksiyonlarında kayıp yaşayabilir, kısa sürede yıpranıp bozulma ihtimalinden dolayı daha yükseğe mal olmasıyla karşılaşabilirsiniz.

Irmak Pazarı olarak her zaman en seçkin markaların en kaliteli CG yedek parçaçeşitlerini sayfamıza taşıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ile daima fiyatlarımızı ulaşılabilir seviyelerde tutuyoruz. Zaman zaman düzenlediğimiz kampanyalarımızla CG yedek parça fiyatlarımızı çok daha cazip hale getiriyoruz. Dilediğiniz yedek parçayı sepete ekleyerek ödemelerinizi güvenli şekilde yapabilir, kolayca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?