MondialScooter Yedek ParçaMondial 50 REVİVAL
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 13 Ürün

Scooter Yedek Parça


Scooter çok farklı alternatiflere sahip olan motor çeşitlerinden birisidir. Küçük ya da büyük fark etmeksizin bütün scooter serileri tüm dünyada büyük ilgi görür. Bütün sokaklarda, caddelerle onlara rastlamak mümkündür.

Scooterların bu kadar fazla tercih edilmesinin pek çok nedeni vardır. Bunların başında ekonomik olmaları, ergonomik ebatlarda olmaları ve pratik olmaları gelir. Kuryelerden beyaz yakalılara kadar her kademeden bu motorların kullanıcıları bulunur. Ülkemizde özellikle esnaflar tarafından, kuryelerce tercih edilmekte, hatta pizzacı motoru olarak nam salmış bulunmaktadır. Pratik ve hızlı kullanılabiliyor olmaları sayesinde şehir içi trafiğe takılmadan gidilmesi gereken yere scooterlar ile gidilebilmektedir.

Scooterlar kendi içinde oldukça fazla modele sahip. Koltuk altı bagajı oldukça kullanışlı oluyor. Kask, kıyafet ya da daha başka eşyalar motorun bagajında kolayca taşınabiliyor. Bagaja sığmayan eşyalar olduğu zaman da arka çanta depolama alanı olarak kolayca tercih edilebiliyor.

Yine scooterlar yollarda kıvrak bir sürüş sunuyor. Tıkanmış trafikte dahi aralardan kolayca sıyrılarak hedefe ulaşmayı mümkün kılıyor. Bütün bunlar yanında bakım maliyetleri de diğer motor seçeneklerine göre oldukça uygun bulunuyor. Dikkatli kullanımda daha pek çok avantajı olan scooterların tamamının değişmeyeni ise scooter yedek parça çeşitleri oluyor. Marka ve modeli her ne olursa olsun zaman zaman yedek parça gereksinimi doğuyor. Irmak Pazarı olarak bizler kaliteli, orijinal ve uygun fiyatlı çözümlerle ihtiyacınız olan parçaları adreslerinize ulaştırıyoruz.

En Çok İhtiyaç Duyulan Scooter Yedek Parçaları

Scooter motorlar pek çok marka tarafından üretilmektedir. Üstelik her markanın birden çok modeli piyasada yer alıyor. Marka ve modelin bu kadar fazla olması kullanıcılar açısından alternatiflerin fazla olmasını ve ihtiyaçlarına, tarzlarına ve bütçelerine en uygun olanı seçme fırsatı veriyor.

Marka ve modele göre scooter yedek parça çeşitleri değişkenlik gösterse de genel itibariyle bazı kategorilere daha fazla ihtiyaç duyuluyor. En çok ihtiyaç duyulan yedek parça grupları şunlardır:

·         Aksesuarlar,

·         Elektrik grubu parçaları,

·         Gidon grubu parçaları,

·         Kaporta parçaları,

·         Teker grubu,

·         Filtreler,

·         Zincir ve halatlar,

·         Aydınlatma parçaları,

·         Kadro grubu.

Bütün bu seçenekler ve daha fazlasını sitemizde bulabilir, her kategori altında motorunuz için ihtiyacınız olan bütün yedek parçalara ulaşabilirsiniz.

Scooter Yedek Parça Çeşitleri

Scooterlar pratikliği ve ekonomikliği sebebiyle çok yoğun kullanılan motorlardır. Haliyle en fazla yıpranan motor grubu olduğunu da söyleyebiliriz. Bu yüzden motorunuzun sahip olduğu parçaların bazıları zaman içinde yenilenmek zorunda kalır. Aksi taktirde sağlıklı şekilde verim alamazsınız.

Ayrıca scooterlar çarpma, kaza gibi durumların fazlaca olduğu motorlardır. Şehir içi trafikte yoğun kullanımı, ebat olarak küçük olup her yere girip çıkabilmeleri haliyle düşme, çarpma, kaza gibi

durumların fazlaca ortaya çıkmasına neden oluyor. Bütün bu durumlarda scooter yedek parça çeşitleri ile motorlarınızın yenilenmesi gerekiyor.

Scooterlarda kullanılan parçaların bazıları güvenlik ve fonksiyonellikle alakalı olup olmazsa olmazlardandır. Bazı parçalar ise aksesuar amaçlı olup daha çok motorların daha estetik görünümünü sağlamak, kişisel bir görünüm kazandırmak için tercih edilir. Sitemizde sizler için çok geniş bir seçenek sunuyoruz. Marka, model ya da serisi her ne olursa olsun scooterınızın ihtiyacı olan bütün yedek parçaları kolayca temin etmenizi sağlıyoruz.

Scooter Yedek Parça Seçimi Nasıl yapılır?

Scooter yedek parça seçimi yaparken öncelikle motorunuzun markasını göz önünde bulundurmanız gerekir. Daha sonrasında ise modeline dikkat etmelisiniz. Üretici markaların kendi serilerine özel ürettikleri yedek parçaları bu sayede kolayca bulabilirsiniz. Bunun dışında farklı üreticiler de scooter marka ve modellerine uygun yedek parçalar üretmektedir. Bu tür markaların parçaları seri numaralarına sahiptir ve her serinin hangi marka ve modellerde kullanılabileceği belirtilmiştir. Bütün bunlara dikkat ederek kolayca aradığınız parçayı bulabilirsiniz.

Scooter Yedek Parça Fiyatları

Scooterları için yedek parça arayışında olan pek çok kişinin aklına ilk gelen scooter yedek parça fiyatları oluyor. Öncelikle marka ve modellere göre yedek parça fiyatları değişiklik gösterir. Yine bir scooter modelinin bütün parçaları aynı fiyattan satışa sunulmaz. Parçaya göre fiyat farklı ortaya çıkar.

Irmak Pazarı olarak scooter yedek parça satışlarımızda her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Yıllarca sürecek iş ortaklıklarına imza atmak adına en iyi yedek parçaları en avantajlı fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz .

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?